Loading...

Лікування простатиту

Лікар уролог » Лікування » Лікування простатиту

Лікування простатиту

Для правильного і ефективного лікування простатиту виконується весь необхідний спектр лабараторних досліджень – аналіз простатичного соку, бакпосів виділень з уретри, простати, мазок з уретри, ПЛР на інфекційні агенти. При необхідності виконується ультразвукове дослідження простати, комп’ютерна томографія.

Після отримання результатів досліджень ставиться точний діагноз, а також вибирається сучасна схема лікування згідно найновіших рекомендацій європейських урологів.

Не зволікайте з візитом.

Лікування простатиту - Ціни та термiни

Ціна
Терміни

400 грн

Наші послуги
Лікування

Запалення передміхурової залози у чоловіків в медицині класифікується як простатит. Лікування захворювання є необхідною процедурою, яку не можна відкладати. Це може викликати появу різноманітних ускладнень – порушення процесу сім’явиверження, імпотенцію. Слід пам’ятати, що простатит лікується, і чим раніше почнеться терапія, тим краще. Це позбавить від розвитку ускладнень, переходу хвороби в хронічну форму. Чоловіки повинні проходити регулярне обстеження на предмет виявлення захворювання, навіть якщо немає симптомів. До них відносяться:

  • больові відчуття в паховій зоні, статевих органах, надлобковій зоні;
  • дискомфорт під час сечовиведення, млявий струмінь сечі;
  • порушення ерекції, зниження лібідо, рання еякуляція.

Сучасна медицина пропонує різноманітні інноваційні методики лікування простатиту, що дозволяють назавжди позбавитися від проблеми. Першочергово лікар – уролог призначає здачу аналізів, спермограму, проходження ультразвукового обстеження простати. У Львові свої послуги пропонує кваліфікований лікар – уролог Валецький Роман Юрійович. 

Класифікація захворювання

В залежності від клінічної картини протікання хвороби, простатит може бути декількох видів.

  1. Бактеріальний (гострий, хронічний). Викликається інфекційними збудниками. найчастіше причиною виникнення бактеріального простатиту є кишкова паличка. Також появу хвороби часто можуть провокувати бактерії роду Proteus та Providentia, дещо рідше бактерії Enterobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Serratia. Головний збудник може відноситися до ентерококів, але цей показник невеликий. Характеризується бактеріальний простатит наявністю ознак запалення сечовивідних шляхів (в секреті передміхурової залози, клітин запалення в сечі).
  2. Небактеріальний. Простатит даного типу з’являється при ослабленні імунної системи, надмірній статевій активності, або навпаки, нерегулярному статевому житті, «застійних» процесах в простаті. Переважна більшість видів простатиту у чоловіків – це не бактеріальне захворювання або синдром хронічного тазового болю. Не бактеріальний простатит по клінічному перебігу також може бути гострий або хронічний (інша назва простатодинія).

Найбільш поширеним серед чоловіків до 50 років є саме не бактеріальний хронічний простатит. Також захворювання часто діагностується у чоловіків після 50 – ти років. Записатись на прийом до лікаря – уролога Валецького Романа Юрійовича можна по телефону, або заповнивши спеціальну форму на сайті.