Loading...

Лікування водянки яєчка

Лікар уролог » Лікування » Лікування водянки яєчка
До операції і через 12 год після операції
1475927127_09d8
Рідина навколо яєчка. В ході операції

Гідроцеле або водянка оболонок яєчка – скупчення серозної рідини між власними оболонками яєчка, при якому мошонка збільшується в розмірах.

У більшості випадків гідроцеле не надто турбує чоловіка, не супроводжується больовими відчуттями, а приносить лише косметичні незручності. При великому розмірі водянки захворювання може стати перешкодою для здійснення статевого акту, іноді виникають труднощі навіть при сечовипусканні.

ЛІКУВАННЯ гідроцеле.

Методом лікування гідроцеле вважається оперативний метод. При водянці оболонок яєчка виконую два види оперативних втручань:

  • операція Вінкельмана. При цьому оперативному втручанні один з листків власної оболонки яєчка розсікають по передній поверхні, вивертають
    навиворіт і зшивають позаду яєчка. При цьому накопичення рідини більше не відбувається, хоча, в дуже рідкісних випадках бувають рецидиви.
  • операція Бергмана. Найпоширеніша операція при гідроцеле. Суть її полягає в тому, що частина внутрішнього листка власної оболонки яєчка видаляють, решту зшивають або залишають без шва. В післяопераційному періоді призначаються антибактеріальні препарати і протягом деякого часу носіння пов’язки. При такій операції рецидив водянки малоймовірний.

Зазвичай на наступний день після операції пацієнт іде додому. Не зволікайте з операцією – звертайтесь – з яєчком відбуваються незворотні процеси.

Лікування водянки яєчка - Ціни та термiни

Ціна
Термін перебування

від 8000 грн

24 год

Наші послуги
Лікування

Гідроцеле (водянка яєчка) – це хвороба, що призводить до збільшення яєчка в розмірі, утворенню набряку, в якому відбувається накопичення рідини. Також це захворювання відоме під назвою водянка яєчка. Лікування хвороби не має негативного впливу на статеву функцію. Воно не обмежує повсякденне життя пацієнтів. Після проведення оперативного втручання зовнішній вигляд мошонки стає природним.

В залежності від стадії хвороби, накопичення рідини в яєчку може бути різним – від декількох мілілітрів до декількох літрів. Гідроцеле може бути вродженою хворобою або набутою (розвивається з часом). Причинами, що призводять до розвитку гідроцеле, є ускладнення після тяжких захворювань (туберкульозу, гонореї), травми, запальні процеси в яєчку, пухлини. Також причиною водянки яєчка може бути варикоцеле, серцево – судинна недостатність. Ознаками даної хвороби є:

  • статеві розлади;
  • дискомфорт під час руху та сечовипускання;
  • здуття мошонки.

Слід пам’ятати, що дуже часто водянка яєчка не супроводжується болісними відчуттями, тому лікування досить часто відкладається. Але при появі перших ознак необхідно звернулися до лікаря, що попередить розвиток ускладнень. Лікування водянки яєчка передбачає видалення надлишкової рідини шляхом проведення нескладної операції, що не потребує госпіталізації пацієнта. У Львові процедуру лікування гідроцеле проводить лікар – уролог Валецький Роман Юрійович.