Loading...

Біопсія простати

Лікар уролог » Діагностика » Біопсія простати

Біопсія простати – це діагностична процедура, яка виконується для виявлення злоякісної пухлини передміхурової залози, а також визначення її стадії.

Виконується в амбулаторних умовах. Тканини, отримані в ході біопсії, відправляються на гістологічне дослідження. Після цього лікар ставить остаточний діагноз. На підставі результатів дослідження, якщо наявність злоякісних клітин підтверджено, підбирається лікувальна тактика.

Показаннями до виконання первинної діагностичної пункції простати вважаються:

  • підвищення рівня ПСА;
  • виявлення утворень за результатами УЗД або пальцевого ректального дослідження.

Підготовка до біопсії

Пацієнтам не потрібно будь-якої специфічної підготовки до дослідження. За тиждень до процедури слід відмовитися від препаратів, що зменшують згортання крові (гепарин, аспірин та ін.).

Процедура проходить в амбулаторних умовах і займає менше години. Через 1-2 години після дослідження пацієнт може відправитися додому. В цей день рекомендується відмовитися від фізичних навантажень. Більше відпочивати і лежати. При відсутності ускладнень на наступний день можна повернутися до звичайного розкладу.

Використовується високотехнологічна американська біопсійна система, що дозволяє вибирати дві глибини проникнення. Застосування сучасної медичної техніки, великий досвід дозволяють отримувати якісний біологічний матеріал і проводити його дослідження в найкоротші терміни. Найтонші голки для пункції і анестезія роблять процедуру максимально комфортною і безболісною для пацієнтів. Вартість дослідження – від 400 грн.

Біопсія простати - Ціни та термiни

Ціна
Терміни

від 300 грн

15 хв

Наші послуги
Лікування

Своєчасно виявити появу та розвиток пухлин в передміхуровій залозі, виконати гістологічну діагностику, дозволяє така процедура, як біопсія простати. Також вона дозволяє визначити ефективну схему лікування пацієнта. Проведення своєчасної біопсії, завдяки достовірності процедури, дозволяє виявити ракові захворювання простати на ранніх стадіях, та успішно вилікувати їх. Проводиться біопсія за допомогою спеціальних інструментів, за допомогою яких лікар має можливість взяти зразки тканин залози для проведення гістологічного дослідження. До найбільш поширених методів відносяться:

  1. Біопсія мультифокальна трансректальна.
  2. Біопсія трансуретральна.
  3. Біопсія трансперінеальна.

Біопсія – це малотравматична інвазивна процедура, що проводиться з застосуванням місцевого знеболювання, або під загальним наркозом. Вона не займає багато часу, але при цьому має високу точність та інформативність для лікаря.

Проведення біопсії необхідне при наявності ущільнень або вузлів в передміхуровій залозі, що діагностуються при ректальному обстеженні за допомогою пальпації, підвищенні рівня простато – специфічного антигена (ПСА) в крові, інших показаннях до проведення процедури. У Львові біопсія простати проводиться кваліфікованим лікарем з застосуванням сучасних методик та найкращого обладнання.