Loading...

Перкутанна літотрипсія

PCNL (перкутанна нефролітотрипсія)

Ми проводимо видалення каменю через прокол, якщо його розмір більше 15 мм, або є декілька каменів. Іноді камінь досягає таких розмірів, що може заповнювати собою всю нирку.

Знеболення під час операції – епідуральна анестезія. Больові відчуття протягом операції відсутні, пацієнт зазвичай знаходиться в свідомості.

Через мініатюрний розріз на шкірі спини здійснюється прокол нирки. Зображення внутрішніх структур нирки і каменю передається на монітор і під контролем зору, за допомогою лазерної енергії, камені дробляться на дрібні фрагменти, які спеціальними інструментами видаляються з нирки. В кінці
операції в нирку встановлюється спеціальний дренаж.
На наступний день після операції пацієнт повертається до звичайного способу життя.

Перкутанна літотрипсія - Ціни та термiни

Ціна
Терміни

від 8000 грн

3-4 дні

Наші послуги
Лікування

Одним з найбільш ефективних хірургічних методів руйнування твердих конкрементів в нирках, є перкутанна нефролітотрипсія. Показаннями до видалення каменів через прокол в Львові є наявність в порожнинній системі нирки каменю великих розмірів. Іноді, камінь досягає таких розмірів, що може заповнювати собою всю нирку.

Через мініатюрний розріз на шкірі спини здійснюється прокол нирки. Зображення внутрішніх структур нирки і каменю передається на монітор і під контролем зору, за допомогою лазерної енергії, камені дробляться на дрібні фрагменти, які спеціальними інструментами видаляються з нирки. В кінці операції в нирку встановлюється спеціальний дренаж.

До переваг даного сучасного методу відносяться:

  1. Максимальна ефективність (видаляється до 100% каменів).
  2. Низька травматичність. Для проведення процедури виконується тільки один прокол, тому органи, що знаходяться поруч, не пошкоджуються.
  3. Швидкий реабілітаційний період.

Призначається перкутанна нефролітотрипсія пацієнтам, у яких в нирках знаходиться один або декілька каменів. Показаннями для проведення операції є наявність каменів великого розміру (більше 1 сантиметру), коралоподібних конкрементів. Також дана процедура проводиться при неможливості дроблення дистанційно або за допомогою гнучкого нефоскопу, наявності цистинових каменів, або тих, що знаходяться в аномальній чи в одній збереженій нирці.

На проведенні перкутанної нефролітотрипсії спеціалізується лікар – уролог Валецький Роман Юрійович. Під час консультації він ознайомить пацієнта з методикою, розповість про обов’язкову підготовку до проведення операції, надасть рекомендації щодо реабілітаційного періоду.