Loading...

Лікування аденоми простати

Лікар уролог » Лікування » Лікування аденоми простати

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) (аденома – застарілий термін) – одне з найбільш поширених захворювань чоловіків похилого та старечого віку, яке характеризується збільшенням передміхурової залози в розмірах. Симптоми ДГПЗ виявляються приблизно у 50% чоловіків старше 60
років і у 80% – старше 80 років. За статистикою, кожен другий чоловік старше 50 років звертається до лікаря з приводу аденоми передміхурової залози. За останніми статистичними даними, майже у половини чоловіків у віці 40 років є ті чи інші зміни в простаті, які пов’язані з її збільшенням (гіперплазію).

Аденома простати (доброякісна гіперплазія передміхурової залози) – доброякісна, гормонально залежна пухлина із залозистого епітелію, що
розвивається з рудиментів периуретральних залоз, які розташовуються концентрично в простатичної частини сечівника близько передміхурової
залози.

Як проявляється аденома передміхурової залози

Захворювання проявляється переважно розладами сечовипускання. Вважається, що захворювання починається в той момент, коли сечовипускання, особливо з наповненим сечовим міхуром, перестає приносити задоволення. В ідеалі чоловіки повинні звертатися до лікаря саме в цей момент.

Лікування аденоми простати

  • консервативне – призначається таблетоване лікування (при І-ІІ стадії, відсутності каменів сечового міхура);
  • оперативне лікування (при затримці сечі, неефективності медикаментозного лікування, навності каменів сечового міхура). Операція з видалення простати проводиться без розрізу – через уретру, з допомогою лазера або ріжучої петлі. На 3-4 день після операції пацієнт виписується додому.


Лікування аденоми простати - Ціни та термiни

Ціна консультації
Терміни

300 грн

щоденно

Наші послуги
Лікування

Аденома простати – поширене захворювання серед більшості чоловіків різного віку. Лікування аденоми простати – один з напрямків урології. Це доброякісна пухлина, що викликає, в міру свого розвитку, цілий ряд проблем, адже передміхурова залоза проходить через сечовивідний канал. В першу чергу, поява пухлини викликає проблему з випорожненням сечового міхура, через те, що уретра частково або повністю перекривається, і це доставляє сильний дискомфорт. 

Ріст простати після 40 років – це природний процес, пов’язаний зі зміною гормонального фону. Симптоми аденоми з’являються в залежності від індивідуальних особливостей організму.

Слід пам’ятати, що не потрібно відкладати візит до лікаря, який може встановити, наявна чи відсутня аденома простати. Лікування у Львові проводить кваліфікований лікар – уролог Валецький Роман Юрійович. Після первинної консультації пацієнт здає аналізи, проходить ультразвукове обстеження. На основі отриманих результатів аналізів та діагностики, призначається лікування з застосуванням сучасних ефективних методик.