Loading...

Лабораторна діагностика

Лікар уролог » Діагностика » Лабораторна діагностика

Для повноцінної діагностики сечостатевої системи необхідне проведення відповідних лабораторних досліджень.

 1. Аналіз сечі (загальний і по Нечипоренко) – призначається при підозрі на запальні та інфекційні процеси в області сечостатевої системи.
 2. Взяття мазка із сечовивідного каналу – важливе дослідження, для виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхом.
 3. Спермограма – дослідження кількісних і якісних показників сперми. Показаннями до проведення процедури виступають: неможливість зачаття, підозри на гормональні розлади та інфекційні ураження яєчок.
 4. Аналіз соку простати – може призначатися при загальній діагностиці, в разі підозри на наявність простатиту і запальних процесів в області передміхурової залози. Дане дослідження також допомагає відслідковувати динаміку захворювання та здійснювати контроль за ефективністю лікування.
 5. Біопсія – забір підозрілих ділянок тканин для проведення подальшого дослідження. Призначається при підозрі на захворювання онкологічного характеру.

Лабораторна діагностика - Ціни та термiни

Ціна
Терміни
Наші послуги
Лікування

Одним з найважливіших напрямків медицини є лабораторна діагностика. Без проведення аналізів робота лікарів неможлива. Лабораторна діагностика, що передбачає аналіз сечі, крові, та інших, дозволяє значно полегшити встановлення діагнозу. На основі отриманих об’єктивних даних лікуючим спеціалістом підбирається найбільш ефективна схема терапії. До лабораторної діагностики входять вірусологія, клінічні біохімічні аналізи, цитологія, інші багаточисленні розділи. Даний напрямок стрімко розвивається. Різноманітні види лабораторної діагностики, дозволяють встановити наявність патологічних змін на будь – яких стадіях їх розвитку, а також:

 • встановити точний діагноз;
 • винайти нові методи досліджень біологічного матеріалу;
 • контролювати протікання захворювань;
 • оцінити ефективність призначеного лікування.

Спеціалісту надається об’єктивна інформація, що сприяє встановленню істинної картини стану здоров’я пацієнта. Лікар за допомогою широкого спектру лабораторних досліджень, має можливість виявити не тільки наявність змін в організмі, а й слідкувати за динамікою протікання хвороби, вивчати як функціонують всі внутрішні органи та системи організму.

Що ми пропонуємо

Лабораторні дослідження у Львові проводяться кваліфікованими спеціалістами, з застосуванням сучасного обладнання. Аналізи, які можна провести у нас, це:

 1. PSA крові (простат – специфічний антиген).
 2. Аналіз зішкрібу з уретри.
 3. Аналіз простатичного соку.
 4. ПЛР діагностика урогенітальних інфекцій (Chlamidia, Trichomonas vaginales, Mycoplazma, Neisseria gonorrhoeae, Candida).
 5. Спермограма.
 6. Репродуктивна панель.
 7. Бактеріальний посів з визначенням чутливості до мікроорганізмів.
 8. Гормональна панель.
 9. Загальний аналіз крові.

Крім вказаних вище аналізів, у нас виконується загальний аналіз сечі дитини, а також у вагітних. Лабораторні дослідження призначає лікар, що проводить лікування, в залежності від статі, віку, специфіки захворювання пацієнта, а також на основі самопочуття та скарг.

Лабораторні дослідження проводяться оперативно та якісно. Ми гарантуємо достовірність результатів аналізів, їх повну інформативність, конфіденційність даних. Ми пропонуємо комфортні умови, вигідні ціни на всі види аналізів, обслуговування європейського рівня, індивідуальний підхід до кожного пацієнта.