Loading...

Лікування короткої вуздечки

Лікар уролог » Лікування » Лікування короткої вуздечки
До операції
Відразу після операції

Коротка вуздечка крайньої плоті статевого члена – це вроджена аномалія розвитку статевого члена, при якій вуздечка не має достатню довжину. Дискомфорт і біль у місці вуздечки виникає частіше при статевому акті, тобто в той момент коли відбувається оголення головки і натяг самої вуздечки. Як правило, при короткій вуздечці статевого члена головка при ерекції помітно нахиляється вниз. Не рідко виникають розриви або надриви вуздечки під час статевого акту.

Симптомами укороченою вуздечки є:

  • біль при статевому акті;
  • відчуття натягнутості, з’являються тріщинки в області вуздечки.

Варіантом вирішення проблеми короткої вуздечки є хірургічне лікування. Операція може бути двох видів:

  • розсічення вуздечки – френулотомія;
  • пластика вуздечки – френулопластика.

Операція спрямована на збільшення довжини вуздечки так, щоб уберегти її від подальших ушкоджень. Сама операція виконується за 10-15 хвилин під місцевим знеболенням. Пластика вуздечки в поєднанні з видаленням рубцевої тканини займає більше часу.

Амбулаторне виконання операції – це чудова можливість зробити її тоді, коли Вам зручно і відправитися у своїх справах без зміни графіка і планів дня.

Спостереження показують, що найкраще своєчасно зробити пластику вуздечки, інакше ускладнення можуть привести і до психологічних наслідків.
Постійні болі при статевому акті порушують його, залишаючи партнерів незадоволеними, а повторні болі викликають у чоловіка страх перед самим
статевим актом і перед неможливістю задоволення жінки. Всі ці побоювання призводять до того, що чоловік постійно перебуває у стресовому стані,
комплексує, у нього може розвинутися статевий невроз – хронічне порушення потенції.

Лікування короткої вуздечки

Ціна

Терміни

2000 грн

20 хв

Наші послуги
Лікування