Loading...

Уретроскопія

Лікар уролог » Діагностика » Уретроскопія

Уретроскопія – це метод візуальної діагностики уретри (сечовипускального каналу), який проводиться за допомогою спеціального оптичного приладу – уретроскопа. За допомогою даного методу можна детально оглянути сечовипускальний канал по всій його довжині.

Використовується тільки найсучасніше обладнання, яке пройшло сертифікацію. Застосовується місцева анестезія, яка входить у вартість процедури. При необхідності, крім дослідження сечівника, можна взяти біопсію, виконати видалення новоутворень, електрокоагуляцію.

Проведення уретроскопії допомагає зрозуміти причину багатьох розладів сечовипускання, особливо у чоловіків, адже їх уретра анатомічно набагато
довше і вже жіночої.

Кому необхідно пройти уретроскопію?

Є певні захворювання і симптоми при яких проводять процедуру уретроскопії:

  • хронічне запалення сечовипускального каналу;
  • сторонні предмети в уретрі;
  • підозра на звуження уретри;
  • захворювання сім’яного горбика;
  • чоловіче безпліддя.

Саме дослідження триває не довше кількох хвилин, опис видається пацієнту протягом 15 хвилин після процедури. Якщо проводилася біопсія, то результати її доступний через 5-7 днів.

Уретроскопія

Ціна

Терміни

від 1000 грн

10 хв

Наші послуги
Лікування

Однією з інформативних методик візуального дослідження верхніх сечових шляхів є уретроскопія. Вона проводиться з застосування спеціального оптичного приладу – уретероскопа. Дана сучасна ендоскопічна процедура абсолютно безпечна, призначається для діагностики та лікування захворювань сечовивідного каналу.

Проведення уретроскопії дозволяє виявити патології стінок сечового міхура, уретри. Також за допомогою уретроскопа виконується введення лікарського препарату безпосередньо всередину сечового міхура. Проведення процедури дозволяє отримати біоматеріал для проведення біопсії, видалити камені невеликого розміру. 

Крім цього для чоловіків уретроскопія класифікується на декілька видів. Це пов’язано з анатомічною особливістю чоловічих статевих органів. У них сечовивідний канал розділений на передню та задню уретру. Виходячи з цього, уретроскопічне дослідження для чоловіків ділиться на уретроскопію передню (вивчення передньої частини органу) та уретроскопію задню (дослідження всієї довжини сечовивідного каналу).

Якісне уретроскопічне дослідження за доступною ціною проведе кваліфікований лікар – уролог Валецький Роман Юрійович. Для обстеження застосовується сучасне медичне обладнання. Після ретельної діагностики лікар призначить ефективне лікування.