Loading...

Лікування фімозу

Лікар уролог » Лікування » Лікування фімозу
fimoz1
До операції
fimoz2
В кінці операції

Фімоз – це звуження крайньої плоті, при якому відкриття головки статевого члена викликає труднощі або це неможливо. Може бути як вродженим так і набутим.

У більшості випадків для лікування фімозу використовується хірургічний метод. Широко поширене круговий висічення крайньої плоті – циркумцизіо або так зване обрізання.

ПРИЧИНИ фімозу

  • травма крайньої плоті, частіше під час статевого акту – призводить до формування рубцевої тканини і відповідно до рубцевого фімозу;
  • часті запальні захворювання крайньої плоті і головки (баланопостити);
  • вроджена схильність до формування фімозу;
  • цукровий діабет;
  • склероатрофіческій ліхен.

Хірургічне лікування є найбільш ефективним, швидким і безпечним. Операція може проводиться як під місцевою анестезією, так і під загальним наркозом, і зазвичай займає близько 30-40 хвилин. Перебування в стаціонарі не потрібне. Період загоєння становить близько 7-10 днів.

Досить часто мене пацієнти запитують, наскільки складна операція. Технічно не складна, адже дійсно не складно прибрати невелику ділянку крайньої плоті, тим більше маючи під рукою сучасний хірургічний інструментарій, але моя думка, для більшості пацієнтів, найголовнішим є естетичний аспект такої
операції. А ось виконати циркумцизіо (обрізання) з максимально непомітно швом вимагає від хірурга певних навичок, бажання і досвіду.

Лікування фімозу - Ціни та термiни

Ціна
Терміни

5000-6000 грн

1 год

Наші послуги
Лікування

Фімоз – це захворювання, безпосередньо пов’язане зі звуженням крайньої плоті. Це шкіряний покрив, що захищає головку статевого члена. Під фімозом розуміють різні ситуації, коли головка чоловічого статевого органу або повністю не оголюється, або відкривається досить важко, що супроводжується болем. Одним з методів лікування фімозу є проведення операції за допомогою сучасного радіо ножа. Процедура безболісна, триває приблизно 20 хвилин, після неї пацієнт може йти додому. Період реабілітації – від 10 до 14 днів. Симптомами фімозу є:

  • неможливість оголення головки;
  • почервоніння, набряк крайньої плоті та голівки статевого органу;
  • дискомфорт під час статевого акту;
  • виділення гною з отвору крайньої плоті.

Фімоз може бути вродженим або фізіологічним, чи набутим (патологічним). Захворювання характеризується різними ступенями тяжкості (перша, друга, третя та четверта), що мають певні ознаки. Слід пам’ятати, що на ранніх стадіях можливе медикаментозне лікування фімозу. Але якщо своєчасно не звернутися до лікаря, захворювання буде прогресувати, що призведе до виникнення ускладнень. Якісне, безболісне обрізання у Львові виконає кваліфікований лікар – уролог Валецький Роман Юрійович.