Loading...

Контактна літотрипсія

Контактна літотрипсія – дроблення та видалення каменів сечоводів, сечового міхура ендоскопічно, під візуальним контролем.

Контактна літотрипсія показана при розмірах конкременту більше 5 мм, неефективності дистанційної літотрипсії, великій твердості каменя.

Операція проводиться під спінальною анестезією, тому больові відчуття абсолютно відсутні, але пацієнт знаходиться в свідомості. Операція проводиться з використанням лазерного обладнання останнього покоління, відеокамери і оптики високої якості.

Контактна літотрипсія​ - Ціни та термiни

Ціна
Час перебування в стаціонарі

від 8000 грн

1 день

Детальніше про нас
Наша мета - досягнення досконалості у використанні технологій та техніки

Сучасне медичне заклад із якісною системою медичних послуг

  • Індивідуальний підхід
  • Дроблення каменів без госпіталізації
  • Видалення каменів через мініатюрний прокол
  • Хороші умови перебування в стаціонарі
  • Операція в день поступлення
Наші послуги
Лікування

Наявність каменів у нирках призводить до сильного болю, зниження якості життя. Невеликі камені можуть вийти самостійно з сечею, але великі конкременти необхідно видаляти. Сучасною методикою для видалення каменів з нирок є контактна лазерна літотрипсія. Це нетравматична процедура, що дозволяє роздробити камені на невеликі фрагменти та одразу видалити їх з сечовивідної системи. Дана методика малоінвазивна, не передбачає зовнішніх чи внутрішніх пошкоджень тканин. При цьому процедура максимально ефективна, за рахунок подрібнення каменів в пісок, який без перешкоджань виводиться назовні з сечею. Існує декілька видів контактної літотрипсії:

  1. Пневматична.
  2. Ультразвукова.
  3. Лазерна (найбільш результативна процедура).

Контактна літотрипсія – найбільш поширена методика в лікуванні сечокам’яної хвороби. Вона дозволяє безпечно та швидко роздрібнити камені будь – якої форми, розміру. В залежності від щільності, розташування каменя, дроблення каменів в сечоводі, нирках, виконується під епідуральною (спинномозковою) анестезією. Через уретральний канал лікар вводить тонкий гнучкий уретроскоп, на якому розміщена міні відеокамера. За допомогою зонду літотриптора, що випромінює імпульси, камені дробляться.