Loading...

УЗД простати

Лікар уролог » Діагностика » УЗД » УЗД простати

УЗД простати займає важливе місце в об’ємі діагностичних засобів сучасної урології. При найменших ознаках нездоров’я лікар запропонує пройти цю процедуру, як найбільш інформативну та при цьому просту і швидку.

В ході УЗД лікар визначить розміри залози в цілому і її окремих ділянок, оцінить структуру її м’яких тканин. Так можна легко діагностувати і наявність новоутворень. Серед них – доброякісна гіперплазія – аденома, а такожзло якісні пухлини.

Вам необхідно пройти УЗД простати, якщо є такі симптоми:

 • біль внизу живота;
 • утруднене або болюче сечовипускання;
 • часті «походи» в туалет по ночах;
 • відхилення від норми в аналізах сперми і сечі;
 • інші розлади статевої функції.

УЗД простати - Ціни та термiни

Ціна
Терміни

200 грн

10 хв

Наші послуги
Лікування

Простата – це залоза невеликого розміру, яка виконує ряд важливих функцій в чоловічому організмі. За рахунок того, що вона приймає безпосередню участь в гормональному обміні чоловіків, простата опосередковано впливає на функціонування практично всіх органів та систем. УЗД простати – це одне з необхідних обстежень, яке потрібно проводити регулярно. Це дозволить контролювати стан важливого для всіх чоловіків органа, виявити виникнення патологій, розвитку інших захворювань. Своєчасне звернення дозволить швидко позбавитись від проблеми, попередивши розвиток ускладнень хвороби в майбутньому, а також перехід її в хронічну форму.

Пройти якісне УЗД простати у Львові пропонує лікар – уролог Валецький Роман Юрійович. При виникненні підозри на наявність захворювання, появі характерних симптомів, слід звернутися до нього. Обстеження проводиться на сучасному УЗ обладнанні, що дозволяє встановити розмір залози, її окремих ділянок, оцінити структуру м’яких тканин, чіткість контурів. Перевагами даного методу обстеження є:

 • доступність процедури, швидкість її проведення;
 • відсутність обмежень по кількості проведення сеансів обстеження;
 • абсолютна безпечність для людей, за рахунок відсутності шкідливого впливу;
 • безболісність;
 • максимальна інформативність, що дозволяє встановити точний діагноз;
 • інші.

На основі отриманих діагностичних даних, лікар встановить наявність запалювальних захворювань простати, новоутворень (доброякісних, злоякісних).

Коли необхідно звертатися до лікаря

Не слід чекати появи перших ознак захворювання простати. Краще проводити регулярне профілактичне УЗД передміхурової залози. Це позбавить від багатьох проблем. Але якщо розвиток захворювання не вдалося попередити, невідкладне звернення буде необхідним при:

 1. Больових відчуттях в нижній частині живота.
 2. Частому нічному сечовипусканні.
 3. Відхиленнях від норми в показниках під час проведення аналізу сечі, сперми.
 4. Больових відчуттях, утрудненому сечовипусканні.
 5. Інших розладах статевої функції.

Обов’язковою процедурою перед проходженням ультразвукового обстеження є підготовка до УЗД простати. Процес передбачає дотримання дієти на протязі 2 – 3 днів перед УЗД, відмова від куріння, очищення кишківника за декілька годин до діагностики. Детально з процедурою підготовки ознайомить лікар під час проведення первинної консультації.