Loading...

Дистанційна літотрипсія

Літотрипсія – це метод дроблення невеликих каменів у сечоводах і нирках.

Переваги літотрипсії

Основна перевага – неінвазивність методу. Для дроблення не потрібне виконання розрізу чи проколу на тілі. Тривалість процедури становить 15 – 20 хв. Госпіталізація не потрібна.

Показання до літотрипсії

Літотрипсія показана, коли камінь не може вийти самостійно. Зазвичай, літотрипсію застосовують при діаметрі конкрементів від 0,4 до 2 см.

Як проходить процедура?

Пацієнта укладають на стіл. До проведення процедури хворому вводяться заспокійливі і знеболюючі засоби. За допомогою апарату УЗД визначається рівень стояння конкременту, після чого пацієнта укладають таким чином, щоб забезпечити пряму дію хвиль на камінь. Подушка з водою підводиться на
проекцію каменю, після чого апарат створює ударні хвилі. Під час дроблення конкремент знаходиться під моніторингом УЗД апарату, і лікар бачить, як від
каменя поступово відколюються фрагменти, і формується своєрідна кам’яна доріжка.

Після завершення літотрипсії хворий повинен перебувати під наглядом лікаря. Якщо стан пацієнта стабільний, то його можна відпустити додому з вимогою неухильно дотримуватися лікарських рекомендацій.

Дистанційна літотрипсія - Ціни та термiни

Ціна
Тривалість процедури

5500 грн

40 хв

Наші послуги
Лікування

До безпечного не хірургічного методу дроблення конкрементів у нирках відноситься дистанційна літотрипсія. Процедура проводиться з застосуванням спеціального сучасного медичного пристрою – літотриптера. За допомогою ультразвукових хвиль які мають спрямовану дію, він руйнує камені в сечовій системі. Пристрій оснащений інноваційною технологією, що надає процедурі літотрипсії суттєвих переваг.

  1. Швидкість виконання.
  2. Мінімальний рівень побічних ефектів.
  3. Мінімальна вірогідність проведення повторного лікування.

Під впливом дії ультразвукової хвилі, великі камені розпадаються на невеликі фрагменти, що виводяться з сечею природним шляхом. Слід зауважити, що ціна процедури дистанційної літотрипсії значно нижча від проведення хірургічного втручання, а ефективність її в рази вища. У Львові дистанційна літотрипсія виконується лікарем – урологом Валецьким Романом Юрійовичем.

Проводиться ударно хвильова літотрипсія (ДУХЛ) при наявності в сечовивідних шляхах або нирках каменів розміром від 0,5 до 1,5 сантиметрів, ниркових коліках, які викликані наявністю каменів у нирках. Слід пам’ятати, що літотрипсія не лікує, а лише дробить камені сечової системи. Подальше лікування призначається лікарем – урологом.