Loading...

УЗД органів калитки

Лікар уролог » Діагностика » УЗД » УЗД органів калитки

Проведення дослідження органів мошонки призначається в таких ситуаціях:

  • наявність ущільнень в калитці;
  • біль в яєчках або інших відділах мошонки;
  • зміна розмірів яєчок або мошонки в цілому;
  • травмування калитки;
  • погані результати спермограми.

Крім того, УЗД мошонки використовується для динамічного спостереження за процесом лікування. Спеціальної підготовки для проведення обстеження не потрібно, але рекомендується попередньо видалити волосся з зони обстеження.

Якщо ви або ваш близька людина відчуваєте хворобливі відчуття або дискомфорт в області мошонки – це не норма. Згідно зі статистичними даними, найчастіше больові відчуття сигналізують про епідидиміті – запаленні придатків яєчка. При своєчасному зверненні до лікаря і рано почате лікування можна повністю вилікуватися і забути про дискомфорт, тоді як запущене захворювання може призвести до безпліддя.

УЗД органів калитки - Ціни та термiни

Ціна
Терміни

200 грн

10 хв

Наші послуги
Лікування

Сучасне ультразвукове обстеження статевих чоловічих органів дозволяє своєчасно виявити відхилення в розвитку та функціонування, розвиток хвороб. Своєчасне УЗД калитки попереджує виникнення ускладнень в майбутньому, перехід захворювання в хронічну форму.

Якість життя чоловіків безпосередньо залежить від такого органу як калитка. УЗД дозволяє виявити водянку яєчка, наявність пухлин (злоякісних, доброякісних), кіст, запалення придатка яєчок та їх запальні захворювання, інші хвороби. Окрім цього, ультразвукове дослідження дозволяє дослідити кровотік за допомогою доплерографічного методу, виявити наявність порушень кровотоку в яєчках, варикоцеле. Під час процедури досліджуються:

  • канатики сім’яні;
  • яєчка та їх придатки;
  • гідатида (підвіска) та оболонка яєчок.

Пройти повне та якісне ультразвукове обстеження органів калитки у Львові, пропонує кваліфікований лікар – уролог, що володіє багаторічним практичним досвідом. Це дозволяє встановити точний діагноз на основі максимально інформативних результатів УЗД, після чого буде призначене ефективне лікування з застосуванням сучасних методик. УЗ обстеження проводиться на сучасному обладнанні за вигідними цінами, з наданням якісного обслуговування.